OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vážení rodiče,

vítejte na stránkách 1. třídy. Naleznete zde důležité informace týkající se organizačních záležitostí naší třídy, informace o různých akcích a také zprávičky o tom, co naše třída prožila!

28.5. v pondělí:

výlet na farmu Moulisových do Milínova u Plzně; děti zítra dostanou lístečky s přesnými informacemi.

Cena výletu: 300,- Kč. Informaci o tom, kam Vaše dítě půjde po návratu z výletu, mi prosím vraťte zpět spolu s Písemným souhlasem rodičů, který, prosím, celý vyplňte.

Děkuji

V pátek 11.5. čeká naši třídu Den her v Schönsee. Odjezd do Německa je v 7.30. Sraz bude ale v 7.15  před školou. Děti, které jdou pak na oběd a do družiny, musí mít u sebe klíč od skříňky. Dětem, kterým se dělá v autobuse špatně, dejte prosím kinedryl! Všechny děti by u sebe měly mít igelitový sáček.

17.4. proběhl ve škole projektový den Den Země. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací z oboru archeologie a zajímavé předměty si mohly prohlédnout na vlastní očí. Počasí nám také přálo.

V pátek 4.5. se naše třída spolu s druháčky zúčastnila náboru fotbalistů v Klenčí pod Čerchovem. Pro děti bylo na hřišti připraveno spoustu stanovišť, na kterých si nejen zakopaly do míče. Děti byly doslova nadšené a na závěr byly ještě od fotbalistů, kteří se našim dětem věnovaly opravdu s velkým zápalem, obdarovány balíčkem s pitím a se sladkostí.