OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

i

Vítejte na stránkách 2.třídy!

Vážení rodiče,

naše třída byla vybrána, aby se podílela na slavnostním přivítání návštěvy z partnerské obce Radelfingen ze Švýcarska.

Přivítání kulturním programem proběhlo ve čtvrtek 14.6. u MKIS v Poběžovicích. Ráda bych vyjádřila poděkování všem žákům za vzornou reprezentaci školy před vzácnými hosty i všemi přítomnými a Vám rodičům za doprovod svých dětí na tuto podvečerní akci. Potěšilo mě, že jsme se sešli v počtu 19. Děkuji za spolupráci i p. uč. H.Tankové, která s žáky nacvičila pěveckou část. Všichni obdrželi písemnou pochvalu.

-----------------------------------------------

pondělí 28.5. proběhla poslední ze tří plánovaných akcí-školní výlet na ekologickou farmu Moulisových v Milínově. Zážitkový program nás zaměstnával po celé tři hodiny - dojení a stloukání másla s ochutnávkou, farmaření ve stodole od setí obilí až po mletí mouky, péče o hospodářská zvířata včetně krátké jízdy na koni. Nakonec jsme obdrželi výuční list mladého farmáře. Byl to opět hezký den i s pěkným počasím! 

----------------------------------

22.5. - proběhlo školní kolo recitační soutěže. Pochvalu vyslovuji všem žákům, kteří si sami vybrali básničku z vlastních zdrojů a zarecitovali ji před třídou. Do školního kola nakonec postoupili: Maia, Ema P., Kačka, Maruška, Kryštof a Sára. 

Ve školním kole uspěly: Sára-4.místo a Emička-5.místo, od poroty obdržely malou odměnu. Gratulujeme!

-----------------------------------------