OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítejte na stránkách třídy 4.B

Dozvíte se zde důležité informace -  o akcích, které nás čekají, co je potřeba připravit, ale i co zajímavého jsme prožili a zvládli, co se nám podařilo.

27.3. Krkavcovití

              

           

28.2. Pracovní činnosti:

12.1.2018 jsme se zúčastnili besedy o kanárcích. Dozvěděli jsme se soupstu nových a zajímavých informací.

             

              

22.12. proběhla Vánoční besídka. Společně jsme si vypili čaj a pochutnali si na vánočním cukroví. Připoměli jsme si některé vánoční zvyky - rozkrajování jablíčka, pouštění lodiček,... Poslouchali jsme vánoční koledy a rozdali jsme si drobné dárky. Popřáli jsme si krásné Vánoce i celý příští rok.

21.12. se konal florbalový zápas. Naši třídu reprezentovali Vojta Anderle, Michal Bačo, Martin Kalous, Markus Žiga, Vlastík Částek a Štěpán Karas. Družstvo "Babiččiny buchtičky" získalo krásné 3. místo. Gratulujeme.

Ráda bych poděkovala dětem i rodičům, kteří svými peněžitými příspěvky přispěli na koupi dárků pro našeho dlouhodobě nemocného spolužáka Ondru.

5. prosince jsme se konečně dočkali Mikuláše i čertů.

 

 

                    

Těšíme se na příchod Mikuláše s čertíky.

30.11. - Vánoční jarmark:   Chtěla bych poděkovat  všem, kteří pomohli svým dětem s přípravou výrobků na prodej. Stánek jsme měli plný krásných výrobků, které se velmi dobře prodávaly. Díky množství nabízeného zboží jsme byli velmi úspěšní ve výdělku, který činí 2 860 korun. Musím pochváli děti i pomocnice z 8. ročníku, které se role prodejců chopily s velkým nadšením. Peníze budou použity v průběhu školního roku např. na nákup čtvrtek, na drobné odměny, ..

     

8.11. - Naučný program - Sovy - ukázka různých druhů živých sov a orla mořského, seznámení např. se stavbou jejich těla, významem v přírodě.

     

Letošní plavání jsme si všichni moc užili a už se těšíme na příští školní rok.

 

         

              

              

           

           

            

         

          

          

              

Co nás čeká v listopadu?

- v pátek 03. 11. 2017 -  od 17,30 h - Strašidelná škola

- v úterý 7. 11. 2017 - Juniorfest - 60,- Kč, "Pan učitel žába" - bude zaplaceno z vybraných  peněz na plavání

- ve středu 08. 11. 2017 - pan Zaleš a sovy - 40,- Kč, bude zaplaceno z vybraných  peněz na plavání

- v pátek 17. 11. 2017 - státní svátek

- v pondělí 20. 11. 2017 od 16 h - třídní schůzky

- ve čtvrtek 30.11. 2017 Vánoční jarmark

Vánoční jarmark - ráda bych touto cestou požádala rodiče o výrobky, které bychom  na jarmarku nabídli k prodeji a získali tak pro svoji třídu drobný pěněžní příspěvek.

20.10. jsme navštívili dětské dopravní hřiště v Domažlicích.

        

       

       

      

     

5.10. Kroužek náboženství - změna termínu: kroužek se bude konat každou středu od 12.15 hodin.

4.10. informace k blížícímu se plaveckému kurzu: vzhledem k tomu, že jsme na začátku začali vybírat 350 Kč a teprve v průběhu září jsem se dozvěděla, že výcvik bude stát pouze 200 Kč nechám zbytek /150 Kč/ v třídní pokladničce a využijeme je na uhrazení vstupného na různé akce, které škola bude pořádat. Informace o jejich použití budou mít děti v žákovské knížce.

3.10. při vlastivědě děti ve skupinách pracovaly s turistickými mapami. Učily se poznávat značky v mapách a přiřazovat k nim správné popisky.

  

27.9. jsme se v rámci projektového dne vydali směrem na Šitboř. Cestou jsme plnili řadu úkolů, které nám připravili žáci deváteho ročníku. Při putování jsme hledali písmena, ze kterých se mělo na konci cesty složit heslo.

 

 

  

26.9. Ředitel školy vyhlásil na 29.9. 2017 den ředitelského volna.

Při pracovních činnostech jsme si udělali stojánek na psací potřeby. Moc se nám to povedlo.

Ahoj čtvťácismile

prázdniny pomalu končí. V pondělí 4. září začíná nový školní rok 2017/18.

4. 9. 2017 se sejdeme ve škole pouze na jednu vyučovací hodinu. Už se na vás těším a doufám, že jste si o prázdninách dostatečně odpočinuli. Přineste si pouze přezůvky.

5. 9. bude ještě zkrácené vyučování - budeme končit v 11.25 hod. Kdo je přihlášený na oběd, půjde na oběd. ŠD bude také v provozu.

První dvě hodiny budou třídnické v naší třídě, probereme důležité organizační záležitosti nového školního roku, další dvě hodiny podle rozvrhu ( řekneme si v pondělí 4.9.)

Od středy 6.9. bude vyučování podle rozvrhu.

Krásný zbytek prázdnin.