OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH VII. B 

Zde se dozvíte všechny informace týkající se naší třídy.

Správcem stránek byl jednohlasně zvolen třídní učitel Mgr. David Vavřík :).

https://www.youtube.com/watch?v=V2tsbRPZQl4  

V březnu nás čeká několik školních akcí. Ve středu 21. 3. jedeme do H. Týna na Jakuba Vágnera, který bude vyprávět o sladkovodních gigantech (100 Kč). O týden později se konají dvě akce - 27. 3. - Krkavcovití (65 Kč) a 28. 3. - Hudební pořad (40 Kč). Dohromady přinesou děti 205 Kč. 

Ve středu 31. 1. 2018 žáci obdrží pololetní vysvědčení a výuka bude trvat 5 hodin (místo 6 hodin). Ve čtvrtek 1. 2. probíhá výuka zcela normálně. V pátek 2. 2. jsou pololetní prázdniny. Od pondělí 5. 2. do pátku 9. 2. jsou jarní prázdniny, na které se všichni moc těšíme :).

Přeji všem klidné prožití adventního času, veselé Vánoce a bohatého Ježíška a vše nejlepší do nového roku :)            

Všem rodičům i dětem moc děkuji za krásné výrobky, které byly připravené k prodeji na VÁNOČNÍM JARMARKU. Děti se perfektně zapojily do prodávání a byly velice ochotné a zodpovědné. Naše třída utržila téměř 3000 Kč. Peníze byly vloženy do třídního fondu a budou průběžně používány na akce třídy. 

Blíží se  VÁNOČNÍ JARMARK. Letos se bude konat ve čtvrtek 30. 11. od 10 do 14 h v budově školy. Více informací naleznete na titulní straně našich stránek. Vyzývám však všechny rodiče, aby naší třídě pomohli a vytvořili co nejlepší a nejkrásnější výrobky. Všem tvořícím předem za celou třídu moc děkuji :).

V pondělí 20. 11. se konají od 16 h TŘÍDNÍ SCHŮZKY. 7. B se sejde v učebně přírodopisu (3. patro). Děkuji všem rodičům za účast.

Několik fotek našich "modelů" z akce "DOBROHOST" :) 


Ve středu 25. 10. (před podzimními prázdninami) se bude celý den slavit 80. výročí školy. Program pro veřejnost bude ještě upřesněn. 

V pátek 29. 9. je ředitelské volno.

Ve středu 27. 9. nás čeká projektový den DOBROHOST. Konat se bude dopoledne. 2. stupeň bude mít pouze 5 vyučovacích hodin. 

Připomínám všem rodičům, kteří ještě nezaplatili, že platby za kopírování (150,-) a PS (260,-) musí být odevzdány nejpozději do 20. 9. Následně vypíšu všechny stvrzenky. Jako třídní učitel vybírám rovněž 100 Kč na pomůcky na VV. 

Až budou vybrány tyto částky, začnu vybírat 100 Kč na SRPŠ, a poté i peníze za kroužky. Peníze za kroužky musí být vybrány nejpozději do 25. 10.