OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Milí rodiče a žáci,

                       31.1.2017, někteří později, jsme obdržením

VÝPISU z VYSVĚDČENÍ zakončili 1.pololetí školního roku 2016/2017. Věřím, že si známky každý pozorně prohlédl a dal si předsevzetí: ,, Na co mám, to určitě zlepším!" A je třeba začít hned, neboť 2. pololetí již od 6.2. naplno běží.

Naše domácí příprava není jen písemná, ale denně je třeba na druhý den otevřít všechny učebnice a připravovat se pravidelně i ÚSTNĚ! Pokud chybím, musím mít ve třídě kamaráda, který mě bude informovat o tom, co bylo, a půjčí mi opsat všechny potřebné poznámky. Odpolední čas věnuji kroužkům nebo chvíli pobytu venku, ale pak se včas připravím na druhý den na výuku! Jen tak se mi bude dařit!

Součástí vyučování ve 2. pololetí budou i různé vzdělávací akce. Co nás tedy čeká v nejbližší době?

24.2.2017 bude celé dopolední vyučování probíhat na téma MASOPUST, proto je třeba přemýšlet již nyní o masce.

28.2.2017 nás čeká beseda RECYKLOBRANÍ. Poplatek činí 5,- Kč na žáka.

2.3.2017 se poučíme v dlouho plánované přednášce a současně i pobesedujeme na téma ŠPLHAVCI. Poplatek na žáka je 65,- Kč.

8.3.2017 vyrazíme do Plzně na TECHMÁNII. Finanční částku 150,- Kč na vstup i autobus již vybíráme.

13.3.2017- 17.3.2017 se těšíme na týden jarních prázdnin!

23.3.2017 pobesedujeme na téma ,, PROJDI SI PUBERTOU."

Věřím, že vše úspěšně zvládneme, že se s chutí, elánem a s úsměvem na tváři pustíme do nelehké práce a že nezapomeneme ani na správné chování, které je nedílnou součástí vyučování i mimo ně. AŤ se nám vše daří!!!

M ASOPUSTNÍ "pátek"

24.02.2017 nás čekalo opět masopustní projektové vyučování. Připravovali jsme se na ně letos celkem v předstihu, a tak se naše početná třída mohla pochlubit opravdu poutavými maskami všeho druhu. Do výuky jsme zařadili veselé "češtinářské zápolení", vrátili se do historie masopustu v Postřekově, ale hlavním cílem byla soutěž o pět nejlepších masek ve třídě, kterým byla slíbena  sladká odměna" přes kořeny vezená". Rozhodčími se stali všichni žáci ze třídy. Každý z nich přiděloval body od 5 do 1. Ty pak byly sečteny a vítězové ještě jednou před třídou zapozovali. na stupínku, kde obdrželi od třídní učitelky slíbenou sladkou odměnu z Bavorska. Masopust je tedy za námi, ale před námi je 08.03. Techmánia Plzeň, kam se všichni společně letos vydáme!

A to je pět žáky vybraných masek, které byly odměněny. Každá maska ve třídě však o malou sladkost taky nepřišla. Ostatními foty se pokochejte na fotogalerii!!!

Vážení rodiče, přeji Vám i žákům pohodové velikonoční svátky a těším se na shledání dne 24.4.2017 v 16 hodin na třídních schůzkách. Předběžné sdělení i hodnocení zejména chování je již zapsáno v žákovských knížkách.

Prosím sledujte výsledky klasifikace na "škole online", nezapomínejte včas na omluvu nepřítomnosti svých dětí ve škole a pročítejte pravidelně nový sankční řád. Děkuji.

Vážení rodiče, chválím všechny žáky, kteří se zúčastnili našeho školního výletu dne 19.06.2017. V pondělí 26.06. plánujeme ještě pěší putování do Sedlece na celé dopoledne s opékáním párků, které dětem zakoupím. 27.06. přinesou všichni učebnice,jež budou doma prosím zkontrolovány a dány do pořádku. Každý obdrží učebnice do ročníku osmého, ale nebudou opět všechny jako v loňském roce.

Vyúčtování školního výletu dostanou žáci v pátek, 23.06., společně s informací o předmětech a vyučujících na příští školní rok i o základních poplatcích, které budeme stejně jako minulý rok vybírat v září. Prosím, pozorně si vše pak doma prostudujte. Děkuji. Poslední vyučovací týden- od 26.06. do 29.6. budeme mít každý den jen 5 hodin, 30.6. odcházejí žáci po 1. vyučovací hodině na prázdniny. Nový školní rok začíná 04.09.2017.