OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH 8. TŘÍDY

ZDE SE DOZVÍTE NEJRŮZNĚJŠÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE NAŠÍ TŘÍDY (ŠKOLNÍ AKCE, PLATBY, PROJEKTY, VÝLETY...).

Ve čtvrtek 20. 12. nás čeká divadelní představení - 100 let Československa. Tudíž se naše třída nebude učit 4. a 5. hodinu. Odpolední výuka odpadá.

V pátek 21. 12. má druhý stupeň 5. vyučovacích hodin, když se první 3 hodiny vyučuje a 4. a 5. hodinu probíhá vánoční besídka (vánoční cukroví, čaj, dárky, film) ve všech třídách školy.

_____________________________________________

V úterý 11. 12. se třída zúčastnila dvouhodinového semináře - RÉTORIKA. Paní Zilvarová vedla seminář výborně, pro žáky byla tato zkušenost trochu netradiční, ale velmi přínosná. Žáci si jednak vyslechli, co je za dnešní problémy ve výslovnosti a na co si dát největší pozor, jednak si zkusili nejrůznější jazykolamy či výstupy před třídou. Spolu s 9. třídou, jež se rovněž zúčastnila, hodnotíme tento seminář velmi pozitivně.

_____________________________________________

MOC DĚKUJI VŠEM RODIČŮM I DĚTEM ZA VYTVOŘENÉ VÝROBKY, KTERÉ DONESLI NA VÁNOČNÍ JARMARK. V MÉ NEPŘÍTOMNOSTI (OKRESNÍ KOLO FLORBALU) SI TŘÍDA VEDLA VELMI DOBŘE, ORGANIZACE A PRODEJ PROBÍHALY V POŘÁDKU,  A TAK TŘÍDA VYDĚLALA VÍCE JAK 5 500 KČ, K TOMU KRÁSNÝCH 20 EURO. :)

__________________________________________________________________________________

Ve středu 14. 11. jedeme na JUNIORFEST do Horšovského Týna. Vybíráme 60 Kč. Čeká nás zajímavý německý film "Vielmachglas". Film bude promítán s českými titulkami, projekce začíná v 8:20.

https://www.juniorfest.cz/cs/filmy/zavarovacka-zivota/0/36 

https://www.youtube.com/watch?v=mKpypMN_UuM 

_________________________________________________________

Od 20. do 21. 9. jsme se zúčastnili adaptačního kurzu v Rybníku. Zvládli jsme toho spoustu: 15 km chůze, nejrůznější kolektivní hry, výborné občerstvení a ubytování vůbec, a i přes některé vzniklé problémy jsme si užili hlavně mnoho srandy. 

Zde je několik "povedených" fotek: