OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vážení rodiče a žáci,

                              koncem minulého školního roku jste obdrželi pokyny na školní rok nový. Děkuji, že jste je pozorně přečetli,neboť veškeré potřebné věci k zahájení roku byly včas splněny.

Chválím žáky za příkladné chování, respekt a pozornost během naší exkurze v Praze, která proběhla dne 21.9. Přinesla nám všem mnoho nových poznatků i zážitků, a to je chvályhodné.

Co nás teď čeká? Od října běží již zájmové útvary. Pro nás je důležitá zejména příprava na přijímací zkoušky z jazyka českého a z matematiky. Obě přípravy jsou od 7 hodin ráno ve středu a v pátek. Milí rodiče, věnujte prosím přípravě Vašich dětí do školy letos větší pozornost, neboť dobře víme, že jde o jejich budoucnost.

V říjnu máme v plánu dvě akce, které proběhnou v rámci projektů: 17. 10. Techmánii v Plzni a 22. 10. Posvícení na partnerské bavorské škole ve městě Neunburg v. Wald. Veškeré pokyny k oběma akcím obdrží žáci ode mne písemnou formou.

Kontakt na mne máte v žákovské knížce, je beze změny a jsem kdykoliv k dispozici i osobně dle vzájemné domluvy.

Milí rodiče, Vaše děti pro Vás i širokou veřejnost připravují tradiční akci, jejíž obsah je na pozvánce. Každý je pověřen nějakými úkoly, které je třeba dodržet, aby se nám tento večer vydařil. Prosím o spolupráci s Vámi- pohovořte doma o všem potřebném a pomozte s přípravou. Děkuji předem za vstřícnost, TU.