OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

Žáci devátého ročníku se včera, 17.6.2019, slavnostně rozloučili v místním kině dopoledne se všemi spolužáky od 1. do 8. třídy i se zaměstnanci školy, večer  pak s rodiči i širokou veřejností programem, který nazvali „Hurá do světa“.

Společně s nimi jsme procestovali několik evropských zemí, ale i svou rodnou vlast formou zábavných scének, písní, tance i hudebního doprovodu. Nechyběla ani prezentace, závěrečná píseň s vlastním scénářem a samozřejmě děkovné slovo všem, kteří se o ně devět let starali.

Každý z 20 žáků vložil do svého vystoupení vše, co bylo potřebné: talent, schopnost, vlastní um, dokonalost i trochu suverenity, která je v daném programu nutná.

Zaplněné kino se večer opravdu bavilo, potleskem vyjádřilo nadšení a dík za to, co se na jevišti děje, a třídní učitelka byla závěrečným překvapením doslova dojata.

Poděkování náleží nejen žákům, ale i jejich rodičům, bez jejichž podpory a vstřícnosti by účinkující nedosáhli toho, co jsme zhlédli.

Srdečný dík patří ale ještě i třem osobám za jejich záslužnou práci, obětování vlastního času, trpělivost a ochotu pomoci: zvukaři a osvětlovači, Leoši Planetovi a Mgr. Janě Vicianové společně s Mgr. Lubošem Hánou.

Za zdárný průběh, skvělé výkony a hřejivý pocit na srdci děkuje Mgr. Miroslava Šebestová, třídní učitelka 9. ročníku.  

Mgr. Šebestová