OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V pátek 31.května ožilo postřekovské hřiště školními i předškolními dětmi z Postřekova a okolí. I poběžovická škola měla své zastoupení žáky z první až třetí třídy. Naše velká skupina malých sportovců dorazila na místo autobusem kolem půl deváté, a tak se mohli všichni nasvačit a načerpat poslední síly. Sportovní dopoledne bylo zahájeno v 9 hodin a účelem bylo zaměstnat děti pohybově co nejvíce. Pořadatelé připravili po celé ploše hřiště deset různých stanovišť, kde se děti vyřádily s míčem či jinými pomůckami. S kartičkou v ruce v malých skupinách se snažily splnit všechny disciplíny. Starší děti mezi sebe vzaly mladší, a tak spolu putovaly od jedné hry ke druhé. Všem se líbilo a dařilo. Nakonec nejrychlejší byla dívčí skupinka Šarlotka a Andrejka Vojtičkovy spolu s Eliškou Wenigrovou, které si vybraly svou odměnu ze všech škol jako první. Blahopřejeme jim k jejich velkému úspěchu, který prý samy nečekaly. Kromě medaile a drobných dárků všichni v závěru obdrželi pití, sladký koláček a náborový letáček.

            Báječné sportovní dopoledne, jehož cílem bylo zábavnou formou seznámit děti s fotbalem a základními herními činnostmi s míčem, bylo zakončeno před polednem společnou fotografií a poděkováním pořadatelům TJ Sokol Postřekov za výbornou a organizačně zvládnutou akci, která snad do fotbalového týmu přiláká nové zájemce!   

Fotografie naleznete v naší galerii.                          

  Mgr.Hana Teplá