OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

30. listopadu jsme opět otevřeli dveře naší školy pro širokou veřejnost. Bylo možné nahlédnout do výuky, ale to hlavní, co přilákalo návštěvníky, byl  tradiční vánoční jarmark. Již od října děti vyráběly, tvořily, připravovaly mikulášskou  i vánoční výzdobu pro jarmareční prodej.  Intenzivní příprava probíhala i v rodinách, maminky, babičky, ale i tatínkové a dědečkové pomáhali našim žákům s výrobou krásných věcí na prodej. Patří jim za to velké poděkování. 

Už ve středu 29. si třídy nachystaly své stánky a s velkou pečlivostí stanovily ceny. 30. listopadu o velké přestávce všechno vypuklo. Nejprve otevřeli deváťáci svůj „mekáč“, k dostání byl párek v rohlíku, palačinky, punč a další dobroty. Škola se naplnila vánočními vůněmi . V 10 hodin pak začal vlastní jarmark.  Až do 14 hodin se prodávalo, nakupovalo, obchodovalo. Jarmark si užily jak děti, tak dospělí,  všichni společně se naladili na blížící se vánoční svátky.

Děkujeme všem  za návštěvu a podporu našich žáků. Věříme, že naše výrobky zkrášlí vaše domovy v předvánoční době. Krásný advent!

Mgr. Marie Pittnerová