OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Úvodní stránka

Vítáme vás na oficiálních webových stránkách Základní školy Poběžovice. 

.....................................................................

Základní škola Poběžovice hledá vhodné uchazeče na pozici - ASISTENT PEDAGOGA. Více informací naleznete ve složce NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ.

.........................................................................

Vážení rodiče,

dne 24. 4. 2018 dojde v době od 7.30 - 14.30 hod k přerušení dodávky elektrické energie do naší školy. Z tohoto důvodu bude výuka na 1. stupni končit v 11.30 hod a 2. stupni ve 12.15 hod. Školní družina bude do 13.00 hod. Oběd je zajištěn.

.........................................................................................................................................................................

Informace o vyhlášení volných dnů 

Na základě § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 Sb.,  oznamujeme, že ve dnech 30. 4. 2018 a 7. 5. 2018 bude z organizačních a technických důvodů ,,ředitelské volno“.

..............................................................................................

Vážení rodiče,

do složky ,,ORGANIZAČNÍ DOKUMENTY" byl přidán pokyn MŠMT, který upravuje omlouvání absence žáků. Dotyčná kapitola je vyznačena červeným písmem. Potvrzení absence od lékaře je vyžádováno třídním učitelem při opakované a nahodilé absenci, popř. při podezření na záškoláctví. Dále může být vyžadováno potvrzení omluvenky lékařem při dosažení velkého počtu zameškaných hodin během pololetí.

Děkujeme za pochopení.

............................................................................................................

Od 1.1.2017 realizujeme nový projekt (více v záložce projekty):