OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Milí žáci - osmáci,

vítejte na stránkách v novém školním roce 2020/2021.

Prázdniny se pomaloučku chýlí ke konci. V úterý 1.9. 2020 se zase rozezní školní zvonek a já doufám, že se v plném počtu setkáme ve školních lavicích, které dlouho zahálely, ale už se stejně jako já těší na svoje milé a veselé "obyvatele". První den  jako obvykle končíme v 8.45 hodin . Ve středu 2. září  bude 5 vyučovacích hodin . V tento den budete potřebovat aktovku (dostanete nové učebnice, Julča přinese ty ze sedmičky), psací potřeby, přezůvky, svačinu,pití a roušku. Ve čtvrtek 3. září je již vyučování dle rozvrhu. V tento den budete potřebovat sešity (přineste si dle seznamu ty loňské ) a zápisník, abyste si mohli poznamenat, co ještě budete potřebovat na vyučování v tomto školním roce.

Brzy na viděnou.

                                                                                                      Vaše třídní učitelka

                                                                                                          Jana Vicianová

9.9. Na základě nových opatření vlády, je třeba, aby žáci měli zítra k dispozici 2 roušky, které musí nosit ve všech společných školních prostorách. Při příchodu do školy musí být rouška nasazena. Vyjímkou jsou pouze kmenové třídy Prosím, sledujte zprávy, školní web a školu online.