OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Naše škola řadu let pomáhá při veřejné sbírce Fondu Sidus na pomoc dlouhodobě nemocným dětem. Ani letos jsme nevynechali a zapojili jsme se na 1.stupni prodejem smajlíkových záložek s ovocem a zeleninou. Zájemci si mohli vybrat dle chuti a nálady. Některé magnetické záložky tak hlídají stránku v knize či učebnici nebo se usmívají doma v kuchyni na lednici.

Letos se prodejem získalo 2000 korun, které jsme odeslali na účet Fondu Sidus počátkem prosince. Obratem jsme obdrželi děkovný e-mail s certifikátem a potvrzením o převodu finanční částky. Zaslané peněžní prostředky pomáhají při léčbě, rehabilitaci a nákupu potřebného vybavení a pomůcek. Přehled všech obdarovaných můžete najít na www.fondsidus.cz.

Děkujeme všem dobrovolníkům za zakoupení originálních záložek, a tím za podporu dětských pacientů, kterým jsme přispěli ke zlepšení kvality jejich běžného života. Certifikát je vyvěšen na nástěnce v 1. patře ZŠ.

                                                     Mgr. Hana Teplá, koordinátor 1.st.