OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V pátek, 22.9. 2017 se rozjeli žáci z osmé a deváté třídy do Plzně na veletrh cestovního ruchu ITEP, aby načerpali nové turistické informace, poznatky z oblasti dějin a zeměpisu, možnosti a tipy na výlety. 13.ročník veletrhu se konal v halách TJ Lokomotiva v Plzni ve znamení baroka a byl pojatý zábavnou formou. Žáci si mohli vyzkoušet interaktivní zábavu, pohybová vystoupení, soutěže, tvořivé tématické dílny, vědomostní hry. Zajímavé byly expozice ZOO Plzeň, NP Šumava, Techmania Science Center, Ekologické centrum Orlov, nafukovací planetárium.Žáci se těšili na vyprávění a autogramiádu protagonistů oblíbeného seriálu Policie Modrava natáčeného v šumavské přírodě, ale to probíhalo v pozdním odpoledni.

Nechyběla ani vystoupení hudebních souborů.a možnost gurmánských ochutnávek regionálních a jiných vybraných potravin.

Žáci si odnesli poznatky a nové informace o zajímavých lokalitách v tuzemsku i v zahraničí. Spokojenost podtrhla návštěva „mekáče“ na zpáteční cestě.

                                                                                    Ing. Marie Kabůrková