OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

            Ve čtvrtek 19.10. proběhla na poli za Poběžovicemi směrem na Drahotín drakiáda, která přilákala díky teplému počasí několik desítek zájemců převážně z řad mladších školáků a jejich rodičů. Začátek byl ohlášen v 16 hod, ale první natěšení účastníci proháněli své draky již o něco dříve. Mohli tak přivítat ostatní přicházející převážně s koupenými draky. Nálada byla výborná, děti se pokoušely dostat své draky co nejvýše a běhaly, co jim síly stačily. A nejen děti, ale i rodiče. Vzhledem ke krásnému počasí, avšak téměř bez větru, platilo pravidlo: Kdo běžel, tomu drak letěl. I za mírný vzlet projevovaly děti velkou spokojenost a radost. Zpestřením podívané byla letadýlka, která ve vzduchu mezi draky kroužila díky p.Jansovi a A.Šperlovi.

            Drakiádu uspořádalo SRPŠ, které také zakoupilo odměnu - vuřty, které si mohly děti v závěru příjemného odpoledne opéct.

            Pořadatelé děkují všem za účast na podzimní akci, která má již několikaletou tradici. A tak příští rok zas! Snad se povede a bude foukat!                       

   Mgr.Hana Teplá